جراحی بینی خوب تهران

راهنمای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی که تخصص و مهارت بالایی داشته باشند، بسیار حائز اهمیت است. اما به دلیل تعدد پزشکان و جراحان، انتخاب جراح خوب بینی در تهران نسبت به گذشته دشوار شده است. اگر چه در پایتخت جراحان حرفه ای بسیاری داریم، اما دکتر شاهرخ خوش سیرت، بهترین جراح بینی در تهران نیز شناخته شده اند. ما در این مقاله قصد داریم به ویژگی های جراح خوب بینی و بیوگرافی دکتر خوش سیرت بپردازیم.

۰۲:۱۱
truncate dir-rtl

فیلم اتاق عمل جراحی زیبایی بینی (بخش دوم) | دکتر شاهرخ خوش سیرت

چرا انتخاب جراح خوب بینی در تهران اهمیت دارد؟

اگرچه جراحی بینی بسیار شایع است، اما یکی از پیچیده ترین و چالش برانگیزترین جراحی های زیبایی به حساب می آید. این جراحی معمولا توسط متخصص گوش، حلق و بینی یا جراح پلاستیک انجام می گردد. اما سوال بسیاری از افراد این است که انتخاب جراح بینی چه اهمیتی دارد؟ همان طور که می دانید بینی یکی از مهمترین اجزای صورت است که در زیبایی افراد نقش بسزایی دارد. به همین علت هر نوع تغییر غیر طبیعی می تواند چهره افراد را تحت تاثیر قرار دهد.

اما آنچه که در جراحی بینی تاثیر دارد، تبحر، مهارت و تجربه بالای جراح است. درصورتی که جراح از تبحر لازم یا تجربه کافی برای عمل بینی برخوردار نباشد، احتمال شکست در عمل وجود دارد. شایان ذکر است که جراحی بینی تنها به زیبایی ختم نمی شود و هر نوع اشتباه در جراحی می تواند در عملکرد بینی و تنفس فرد تاثیر منفی داشته باشد. در نتیجه انتخاب بهترین جراح بینی نقش بسزایی در زیبایی و از همه مهمتر سلامتی فرد دارد. به همین منظور در ادامه به بررسی نحوه جراحی بینی و ویژگی های یک جراح بینی خوب خواهیم پرداخت.

بیوگرافی دکتر خوش سیرت جراح بینی

 • دارای بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی بینی
 • فلوشیپ سینوس (راینولوژی)
 • پزشک در بیمارستان ایرانمهر
 • جراح مرکز جراحی آلفا و مرکز جراحی سهروردی

وظایف بهترین جراح بینی چیست؟

مهمترین وظایف بهترین جراح بینی به شرح زیر است:

 • تشخیص و مشاوره: جراح بینی باید بتواند مشکلات و اختلالات بینی را تشخیص داده و به بیمار مشاوره های لازم را بدهد. او باید بتواند برای بیماران گزینه های درمانی مناسب و همچنین، بهترین روش جراحی زیبایی بینی را انتخاب کرده و به سوالات آنها پاسخ دهد.
 • توانایی انواع عمل جراحی: جراح بینی باید توانایی انجام عمل جراحی های مرتبط با بینی را داشته باشد. این شامل جراحی های درمانی بینی (مانند انحراف بینی یا پولیپ بینی) و جراحی برای اصلاح شکل و اندازه بینی (جراحی رینوپلاستی) می شود.
 • پیگیری بعد از جراحی: جراح بینی باید بعد از انجام عمل جراحی نظارت بر وضعیت بیمار داشته باشد و به پیگیری بعد از عمل جراحی بپردازد. او باید به بیمار پیشنهادها و راهنمایی های لازم را در مورد مراقبت و بازگشت به فعالیت های روزمره بدهد.

در صورتی که قصد عمل بینی را دارید، جهت مشاوره با دکتر شاهرخ خوش سیرت فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام
شماره
پیام شما
ثبت شد
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.
ارتباط با دکتر

بهترین جراح بینی چه ویژگی هایی دارد؟

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران از دغدغه های اکثر افرادی است که قصد عمل زیبایی بینی را دارند. افرادی که علاوه بر عمل زیبایی نیاز به جراحی درمانی برای رفع مشکلات تنفسی دارند، بهتر است به بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران مراجعه کنند، زیرا جراحان پلاستیک تنها عمل زیبایی با هدف رفع عیوب ظاهری بینی را انجام می دهند. در هر حال میزان تجربه و تبحر جراح نقش تعیین کننده ای در انتخاب جراح خوب بینی دارد. به طور کلی، بهترین جراح بینی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

داشتن تجربه و مهارت بالا

یکی از مهمترین ویژگی های بهترین جراح بینی، داشتن مهارت کافی و تجربه بالا است. هرچه تبحر و تجربه بیشتر باشد، احتمال بروز خطا و مشکلات تنفسی کاهش می یابد. توجه داشته باشید که جراح بینی خوب کسی است که با دانش و مهارت بالا، بهترین روش جراحی و فرم بینی را باتوجه به ساختار و انتظارات بیمار انتخاب کند.

انتخاب مناسب ترین فرم بینی

از دیگر ویژگی های بهترین جراح بینی، انتخاب مناسب ترین مدل بینی مطابق با آناتومی صورت بیمار است. به طورکلی، ساختار بینی، میزان استحکام غضروف و ضخامت پوست بینی در افراد مختلف متفاوت است، بنابراین هر بیمار نیاز به تغییرات منحصر به فردی دارد که یک جراح خوب باید تشخیص دهد.

فیلم عمل دکتر خوش سیرت

نمونه جراحی های موفق

نمونه عمل های هر جراح معمولا نشان دهنده تبحر، تجربه و مهارت پزشک است. در هنگام انتخاب جراح بینی باید میزان رضایت بیماران قبلی را بررسی کرده تا از تجربه جراح آگاه شوید. برای مثال اگر از هر دو عمل بینی جراح مورد نظر شما یک نفر نیاز به عمل ترمیمی بینی داشته باشد، بهتر است به جراحان دیگر مراجعه کنید.

برقراری ارتباط موثر با بیماران

یکی از مهمترین ویژگی های جراح خوب این است که از انتظارات بیمار برای عمل بینی آگاه باشد و باتوجه به ساختار بینی، بتواند بهترین مدل را برای بیمار انتخاب کند. برخی از پزشکان بدون در نظر گرفتن انتظارات بیمار و بدون هیچ توضیحی، دست به تغییراتی می زنند که مد نظر بیمار نبوده است. در حالی که جراح خوب باید توانایی برآورده کردن انتظارات بیمار را داشته باشد.

شما می توانید از طریق صوت های زیر شنونده رضایت بیماران از جراحی بینی دکتر خوش سیرت باشید.

رضایت بیمار از جراحی بینی گوشتی دکتر خوش سیرت
رضایت بیمار از جراحی زیبایی بینی دکتر خوش سیرت

انتخاب درست جراح بینی؛ کلید موفقیت عمل رینوپلاستی

همان طور که اشاره شد، برای انجام جراحی زیبایی بینی می توانید به جراح گوش و حلق و بینی یا جراح پلاستیک مراجعه نمود. انتخاب درست جراح بینی نه تنها در ظاهر شما تاثیر خواهد داشت، بلکه احتمال بروز عوارض جانبی عمل را کاهش می دهد. متاسفانه بسیاری از افراد برای کاهش هزینه های عمل بینی خود به جراحان بی تجربه با مهارت پایین مراجعه می کنند که جز پشیمانی برای آن ها سودی نخواهد داشت.

بینی یکی از تاثیر گذار ترین اجزای صورت است که هر نوع نقص در آن می تواند اثرات منفی در زیبایی افراد ایجاد کند. علاوه بر این، ممکن است فرد از مشکلات تنفسی ناشی از عمل رنج ببرد. در نهایت توصیه می شود در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران دقت کرده و ویژگی های ذکر شده را برای انتخاب جراح در نظر بگیرید.

8 پاسخ

 1. سلام من از شکل و ساختار کلی بینی م راضی هستم اما فقط نوک بینی م زیادی بزرگه
  امکانش هست فقط نوک بینی و عمل کنم و هیچ اصلاحی توی بقیه بینی م نداشته باشم؟

  1. سلام
   امکان عمل نوک بینی وجود دارد، اما برای بررسی های بیشتر توصیه می شود برای معاینه حضوری به مطب مراجعه نمایید.
   شما می توانید برای تعیین وقت با شماره ۰۲۱۸۸۶۷۵۵۱۱ تماس گرفته و یا از طریق لینک زیر برای مراجعه حضوری یا غیر حضوری وقت بگیرید.
   https://www.mavarateb.com/doctor/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%AE-%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%B1%D8%AA

  1. سلام
   اگر فرزند شما تنها از شیر شما تغذیه می کند بهتر است تا شروع غذاهای کمکی عمل بینی را به تعویق بیاندازید، زیرا ماده بیهوشی در خون شما جریان یافته از طریق شیر به فرزند شما منتقل می شود. به همین علت توصیه می شود بعد از عمل بینی تا سه روز از دادن شیر به نوزاد خودداری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جراحی قوز بینی
جراحی قوز بینی